Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Szczeciński Bazar Smakoszy

Wrzesień 30, 2018 @ 10:00 - 16:00

Darmowy
SZCZECIŃSKI BAZAR SMAKOSZY

W niedzielę w godz. 10-16 w OFF Marina przy ul. Chmielewskiego 18 na Pomorzanach odbędzie się kolejny SZCZECIŃSKI BAZAR SMAKOSZY.

Film promocyjny nagrany podczas pierwszego wydarzenia:
https://www.youtube.com/watch?v=rupZX58xVVg

SZBS to świeża jak produkty naszych Wystawców inicjatywa będąca kontynuacją SZCZECIŃSKIEGO BAZARU ROZMAITOŚCI, która zawierać będzie ekobazar (w tym kosmetyki naturalne), ciekawą gastronomię oraz giełdę winyli. Na SZCZECIŃSKIM BAZARZE SMAKOSZY będziecie mogli wypełnić swoje torby i koszyki doskonałymi ekoproduktami regionalnymi, najlepszymi winami oraz inną żywnością sezonową. Umożliwimy Wam zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających: pieczywo (także bezglutenowe), przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery oraz wiele, wiele innych. Czeka nas prawdziwe śniadaniowe spotkanie. Niemal wszystkiego można będzie przed zakupem spróbować oraz skonsumować na miejscu w towarzystwie chilloutowej muzyki.

Znajdziecie także miejsce bookcrossingu, czyli bezpłatnej wymiany książek pomiędzy dotychczasowymi właścicielami. Jeśli macie pozycje, które już przeczytaliście, a chętnie zamienilibyście się na coś jeszcze nieodkrytego, będziecie mieli taką możliwość. Znajdziecie u nas kącik, gdzie położycie coś, by coś innego ze sobą wziąć. A jeśli zechcecie od razu poczytać, zadbamy również o taką możliwość.

Wciąż będzie też z nami Jadłodzielnia Szczecin, który w pełni społecznie zbiera żywność (ale nie tylko, bo właściwie wszystko, co może się przydać) i przekazuje od początku tygodnia potrzebującym. Wspaniała inicjatywa, którą wspieramy i zachęcamy do tego samego wszystkich! ♥

WSTĘP NA Szczeciński Bazar Smakoszy ORAZ PARKING NA TERENIE OFF Marina SĄ I ZAWSZE BĘDĄ BEZPŁATNE.

Jeśli jesteście zainteresowani i chcielibyście do nas dołączyć jako Wystawcy w strefie gastronomii (również food trucków), zachęcamy do kontaktu:

* telefonicznie: Michał Chaszkowski-Jakubów (organizator):
+48 510 197 005,
* drogą e-mailową: [email protected],
* poprzez wiadomość na facebooku.

Przeczytaj także:  Strefa Winyli - Szczeciński Bazar Smakoszy

DO ZOBACZENIA W NIEDZIELĘ W OFF Marina NA SZCZECIŃSKIM BAZARZE SMAKOSZY.

foto: FB organizatora

Szczegóły

Data:
Wrzesień 30, 2018
Czas:
10:00 - 16:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/pg/EszBeEs/events/

Miejsce

OFF Marina
ul. Chmielewskiego 18
Szczecin, Polska
+ Google Map